خانه / اخبار جشنواره / اختتامیه

اختتامیه

بسم الله الرحمن الرحیم

همچنان معتقدیم روزی که چندان دور نیست کاشان دوست قیام واژه ها و انگیزه ها خواهد بود به نفع شهر به نفع وطن. حرکتی رو به جلو و برازنده در کنار همه آنهایی که برای شهر تلاش می‌کنند. همچنان معتقدیم نوشتن دروازه ورود به شهر فرهیختگی است، چرا که نوشتن با اندیشیدن و مطالعه در هم تنیده است؛ و نوشتن برای وطن شاید امروز نه، اما برای فرداها حتماً پربرکت خواهد بود. کاشان دوست هم ابزاری‌ست
برای تشویق فرزندان کاشانی، برای داشتن نگاهی مسئولانه و مودبانه به شهر. که بیشتر دوستش بدارند، غمخوارش باشند و نگهدارش. امروز که در آیین اختتامیه دومین سال برگزاری هستیم از آغاز به کار جشنواره ۵ ماه پر کار را پشت سر گذاشتیم. سیزدهم شهریور برای ما فقط روز مردم شناسی نبود که مصادف بود با آیین رونمایی پوستر، به دنبال آن تدارک دیدن کارگاه‌های آموزشی با هدف تولید محتوای فاخر و کاربردی، با تدریس اساتیدی چون آقای مهندس مهدی هوشمندی نژاد، آقای محمدعلی حیدری، دکتر حسین باغشیخی، استاد امیر مقامی و دکتر وحید مدرس ساده. سی ساعت آموزشی در محورهای عکاسی، یادداشت نویسی، داستان نویسی و کاشان شناسی برگزار گردید. پس از پایان هر دوره آموزشی گروه های گفت و گو جهت حفظ ارتباط اساتید و مخاطبان شکل گرفت و در نهایت نزدیک به ۶۰ اثر در قالب‌های داستان، عکس نوشت، خاطره، گزارش و یادداشت مطبوعاتی به دبیرخانه ارسال شد. هیئت داوران جشنواره متشکل از آقای دکتر مشهدی سرکار خانم دکتر منیره عسگر نژاد و جناب آقای هادی قربانیان آن پس از خوانش و بررسی آثار برگزیدگان را به شرح زیر اعلام کردند:

رتبه اول خانم هانیه انصار نژاد
رتبه دوم آقای علیرضا رحیمی
رتبه سوم خانم سمیه مصدقیان
رتبه برتر ماجرای عکس خانم زهرا اسکندری

در پایان هرچند هنوز راهی نپیموده‌ایم و مسیر طولانی و سنگلاخ است، اما آدمی همواره به امید و تلاش زندگی کرده، و اگر امید به داشتن فرداهای بهتر و پویاتر نبود، قطعاً همین گام‌ها هم برداشته نمی‌شد.

 

 

 

 

 

 

 

درباره‌ی Soheila Malekmohammadi

همچنین ببینید

آخرین کارگاه

بسم الله الرحمن الرحیم آخرین کارگاه مجموعه کارگاه های آموزشی جشنواره کاشان دوست با عنوان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *